הוליפס

ברוכים הבאים לאתר “הוליפס” הכרטיס האלקטרוני והחכם של ההנחות וההטבות בעיר הבירה ירושלים. הכרטיס מציע מגוון רחב של עסקאות המוצעות למבקרי העיר במחירים אטרקטיביים ואטרקציות ייחודיות, כדי לספק חופשה מהנה, בלתי נשכחת ובזול.

בסוף שנת 2007, החלה עיריית ירושלים להציע עבור המבקרים כרטיס ההנחות המיוחד לאתרי העיר ומקומות שונים עם מגוון רחב של הנחות ויתרונות רבים למחזיקי הכרטיס “הוליפס” ,”קנו את הוליפס ותתחילו לחסוך! ” בין אם אתה חי או לומד בירושלים, תייר או איש עסקים, או אם אם הבית שלך בירושלים, כרטיס “הוליפס” מציע לך הנחות גדולות והצעות מיוחדות בהרבה מקומות של בילויים, מוזיאונים, מסעדות, קניות, אירוח, אטרקציות מיוחדות וכו’.

מחזיקי הכרטיס ייהנו מהנחות של 10% עד 25% במגוון מסעדות, מוזיאונים, מקומות בילוי ,הנחה מיוחדת על סיור בסגווי ברחבי העיר , וטיול מיוחד ומרגש מסביב לעיר ירושליים בקוו 99 האוטובוס האדום מקומותיים …. ואם תדפדפו במדריך המצורף לכרטיס תמצאו עוד הרבה הנחות והטבות , רק מה שעליכם לעשות זה לנצל את כולם כדי שהחוויה תהיה מושלמת, כיפית ומהנה ביותר.

 הכרטיס הינו לתקופה מוגבלת של זמן – אשר ליחידים הכרטיס תקף לשבוע אחד בלבד, ועבור קבוצת אנשים או משפחה הכרטיס תקף לחודש ימים.

 לכן, המחזיק את “הוליפס” חייב להשתמש בכרטיס ולנצל את ההטבות וההנחות שמציע על מנת להחזיר את הערך של הכרטיס, וזה דרך שימוש בהנחות של המסעדות, חנויות, מקומות אירוח, אתרי תיירות, בית דפוס ,תחבורה וכו ‘אתה יכול להשתמש בכרטיס בתוך מאות חנויות, בתי קפה, מקומות אחרים כמו בתי מלון, מסעדות, תחבורה, אטרקציות, חנויות בגדים, נעליים וכו’ … לכן אנו שמחים להציע את כרטיס ההנחה החכם המאופיין עם הרבה תכונות מיוחדות והטבות ייחודיות אשר נועד להתאים לאורח החיים שלכם. כחבר של כרטיס “הוליפס”,  תוכלו ליהנות מ:

  •  קניות במחירים מוזלים והנחות גדולות, תחבורה, גלריות, טיולים מאורגנים , אירוח ולינה
  • מסעדות –  הוליפס הוא כרטיס המציע הנחות אטרקטיביים למקומות האוכל והמסעדות המפוארות בעיר הבירה, מסעדות היוקרה, מסעדות אסייתיות, בתי קפה, אוכל מהיר ומשלוחים שונים ועוד…
  • אטרקציות ומוזיאונים- הוליפס מעניק לך הנחות רבות במחירים ייחודיים ,למחזיקי הכרטיס, עבור אטרקציות ,מקומות בילוי והמוזיאונים המפורסמים ביותר בארץ.
  •  בנוסף להנחות המוצעות הוליפס מספק שלל הטבות ומתנות עבור רוכשים חדשים  …
    להשתמש בכרטיס “הוליפס” במוזיאונים בירושלים, בסיור ברחבי העיר בסגווי, במסעדות וכל מיני אטרקציות שונות … ותהנה מזמנך בבילוי מושלם ומשתלם בירושלים!

איך זה עובד ?

הצג כרטיס ה”הוליפס” שלך בכל החנויות, המקומות והאתרים המשתתפים בעסקאות ותקבלו 10%-25%  הנחה מיידית לפי תקנון המבצע וההנחות אשר מופיעים במדריך המסופק חינם עם הכרטיס בעת הרכישה, על מנת לעזור לכם במציאת ההנחות והאינפורמציה על מקומות המציעות את אותן הנחות והטבות .

הנחות חדשות מתווספות באופן קבוע.

מחיר הכרטיס :

  • הוא 99 ש”ח למבוגר
  • ו 50 ש”ח לילד